Trener Grzegorz Domański

Grzegorz Domański

Gwarantuję, że nie poprowadzę z Państwem jednego z pierwszych w życiu zajęć, gdyż w latach 2007-2015 byłem wykładowcą akademickim (licencjat, studia podyplomowe) oraz od 2008 jestem trenerem w ośrodkach szkoleniowych. W związku z tym okres prób i błędów już mam za sobą. Posiadam także rozległą wiedzę praktyczną, dzięki aktywnemu uczest-niczeniu w tworzeniu infrastruktury informatycznej Wyższej Uczelni w Sochaczewie oraz budowaniu rozwiązań dla zewnętrznych firm. Obecnie czas umilają mi optymalizacje SQL w czołowej firmie produkującej oprogramowanie klasy ERP. Z T-SQL od wersji 2000 - ponad 12 lat praktyki. Jestem certyfikowanym trener firmy Microsoft (MCT). Czym jest dla mnie SQL? Pasją!

Moim celem jest nauczyć Ciebie języka SQL

Jestem zwolennikiem praktycznego podejścia do nauki. Prezentuję wszystkie zagadnienia na konkretnych przykładach, po czym samodzielnie wykonujesz przygotowane ćwiczenia. Dzięki temu, wszelkie niejasności są na bieżąco rozwiewane, a Ty reprezentujesz wysoki poziom wiedzy i umiejętności w każdym obszarze prezentowanego zagadnienia.

Efektywność nauki bazuję na szczegółowych materiałach szkoleniowych. Poświęciłem ponad pół roku na każde ze szkoleń, by stworzyć wartościowe prezentacje multimedialne. Materiał w wersji papierowej w 100% dopasowany jest do programu szkolenia. Próbki materiałów publikuję przy poszczególnych szkoleniach. Zobacz!

Szkolenia przeprowadzam przez ośrodek szkoleniowy z którym współpracuje.

Kontakt

Masz pytania, sugestie? Chcesz mnie zatrudnić? Dzwoń, pisz:

grzegorz(x)domanski(małpa)sqlowiec(x)pl

podaję po kontakcie mailowym


Szkolenia autoryzowane

Querying Data with Transact-SQL

20761

Więcej na oficialnej stronie Microsoftu ...

Zapytaj o oferte

Alternatywne szkolenie 20461 (SQL Server 2014)

Twoja pełnia wiedzy o MS SQL Server

© Grzegorz Domański 2015-2024. All rights reserved.


Ta strona używa cookies
Dowiedz się więcej »